Başak

Başak burcu yorum arşivi

21 Mayıs 2021 Başak burcu yorumu

Gördüğünüz rüyalar canlı gibi olabilir ve çok etkilenmiş olarak uyanabilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Hatta öğlene doğru gündüz rüyaları görebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçireceksiniz. İdeallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak duygularınızı şimdilik kendinize saklayacaksınız. İyimser ve anlayışlı olan kişilerin yardımını alacaksınız ve böylece kuruntulardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Eski eşyalarınızı elden geçirebilir ve eskiden dostlarınızı hatırlatan eşyaları düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski dostlarınız ile ilgili eski hatıralar zihninizde canlanabilir ve ideallerinizin ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Üstlerinizden biriyle, sözleşme konusunda iş birliğinizi tehlikeye atacak bir tartışma ya da anlaşmazlık yaşabilirsiniz. Değişik hislere kapılacak ve sevgilinizin sizi aldatacağına dair korkuya kapılacaksınız. Tüm kontrolü elde tutmak isteyecek ve onun kişisel eşyalarını kurcalayacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün durumunuz avantajlı ve iyi fırsatlarla dolu görünüyor. Yıldızlar size faydalı bir haber ve cesur iş projeleri getirecek. Kartlarınızı en iyi şekilde oynamaya çalışın. Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın beraberliklerde ve evlilik hayatında daha etkilenir bir durumdasınız. Öğle sonrasında hırslarınızı dengelemeye bakmalısınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınıza her yönden yardımcı oluyorsunuz. Kendinize sıra geldiğinde ise sorunlarınızı önemsememeyi tercih ediyorsunuz. Kendinizi de düşünseniz fena olmaz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyeriniz ve iş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Göz önünde olmak hoşunuza gidecek. Toplum içine karışmak ve yerinizi sağlamlaştırmak gibi etkiler altında olacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirin.