Başak

Başak burcu yorum arşivi

01 Temmuz 2021 Başak burcu yorumu

Yeniliklere ve özellikle kendinizi yenilemenize yardımcı olacak konulara ve olaylara iyi niyetli yaklaşabilirsiniz. İyimser tavrınız ilişkilerinizde daha önce ortaya çıkmış olan karışıklığı çözümlemenize yardımcı olacak. Bugün çeşitli teklifler ile karşılaşabilirsiniz ve bir arkadaşınızdan alacağınız teklif sizi heyecanlandıracak. Sistemli ve kararlı davranacaksınız ve ekip çalışmalarında başarılı olacaksınız. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Bu arada büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz ve sosyal sorumluluk projeleri yapabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Paranızı riskli yatırımlara harcamayın. O zaman her şey daha sorunsuz ilerleyecek. Bir güç sömürüsü sizi kötü bir moda sokacak ve sizi partnerinize karşı daha sabırsız hale getirecek. Fevri olmamaya çalışın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Size getirisi olmayan durumları değiştirip ortadan kaldırmaya hazır olmalısınız. Bugün sorunlar ya da alışılagelmiş durumlar getirecek. İlk dekantta doğanlar iş arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurabilecekler ve başarılı bir strateji planını sonuca ulaştırabilecekler.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda daha cömert davranabilirsiniz. Aynı zamanda yakın beraberliklerde daha gerçekçi olmalısınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki insanlara dikkat edin. Adeta kuyunuzu kazıyorlar. Arkanızdan yapılan hain planlar yakalanacak siz merak etmeyin.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda dengeli ve belki de kararsız tavırlarınız devrede olabilir. Alacak-verecek işlerinizde bazı zorlanmalara açık olacaksınız. İş alanlarınızda hiç ummadığınız yerlerden farklı ve önemli destekler alabilirsiniz.30 HAZİRAN 2017 BAŞAK BURCU YORUMU