Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 Temmuz 2021 Başak burcu yorumu

İşlerinizi planlamanız biraz zor olabilir. Çünkü karşılaştığınız bazı olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve hayaller dikkatinizi dağıtabilir. Çocuklar veya kardeşlerinizin sorunlarını çözmeniz gerekebilir ve bu sırada yapmanız gereken işler gecikebilir. Bu arada daha önce kafanızı meşgul eden konular ile ilgili fikirlerinizi değiştiren gelişmeler olabilir ve olaylara bakış açınız tamamen değişebilir. Bazı karışıklıklar olsa bile kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir dönemdesiniz ve geleceğe yönelik uzun soluklu projeleriniz olabilir. Çevrenizin önemsediği güçlü kişilerden etkilenebilirsiniz ve siz de etkileyici olabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Sarf ettiğiniz onca emeğin ardından, sonunda zafere ulaşacak ve sağlam duruşunuza gölge etmeye çalışan birinden intikamınızı alacaksınız. İlişkinizi düzeltebilecek ve yoğun duygular yaşayabileceksiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hareketin yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Bugün yazışma ve konuşmalarda dikkatli olmanız gereken koşullar oluşabilir. Yakın çevrenizden gelen haberler gündeminizde değişiklik yaratabilir. İşlerinizde yakın çevrenizdekilerden yardım alabilirsiniz. Kardeşlerinizle vakit geçirmek size iyi gelebilir. Dedikodulara önem vermeyin.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İletişimde zorlanabilirsiniz. Belli konularda anlaşmaya varılmadan önce çok iyi düşünülmelisiniz. Yanıltıcı kişilerle kırşılaşabilirsiniz. Sezgilerinizi devreye sokmalısınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde yakın çevrenizle anlaşmakta biraz zorlanabilirsiniz. Özel hayatınızdaysa, sevdiğiniz insanla hayallerinizi paylaşarak mutlu olabilirsiniz.