Başak

Başak burcu yorum arşivi

08 Temmuz 2021 Başak burcu yorumu

Kendinizi yenilemek, yeni idealler ve başka istekler içinde olabilirsiniz. Bu arada iddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Eviniz ve yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir ve bu arada fikirleriniz tamamen değişebilir. Şimdilik fikirlerinizi ve projelerinizi anlatmasanız iyi olacak. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Aslında sabırlı ve disiplinli tavrınız ile önemli kişileri etkileyebilirsiniz. Anlayışlı ve iyimser kişilerin desteğini alacaksınız ve böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yakınlarınızın sorunları ile ilgilenmek yerine yabancılar ile birlikte olmak sizin için rahatlatıcı olabilir.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yatırım yapmak ve iş değiştirmek için doğru zaman. Uyanık ve sabırlı olun. Silahlarınızı kuşanarak, atağa geçip, sevgilinize ilişkinizde beğenmediğiniz şeyleri söyleyeceksiniz. Tartışmaya girmekten kaçının.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda daha cömert davranabilirsiniz. Aynı zamanda yakın beraberliklerde daha gerçekçi olmalısınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

KESİN kararlar almanız gereken ikilemlerde kalabileceğiniz zor bir gün olabilir sizin için, cesur olmanızda fayda var. Diş ağrılarına dikkat.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızın sorumluluklarına çözüm üretmek isteyebilirsiniz. Bugün kuracağınız doğru ilişkiler geri planda dursanız bile işinize yarayacak.