Başak

Başak burcu yorum arşivi

02 Ağustos 2021 Başak burcu yorumu

Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırmış olabilir fakat bilinçaltının derinlerinden güzel zamanları hatırlayabilir ve sevdikleriniz ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Tutkulu ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilir ve siz de etkilenmiş olabilirsiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve ideallerinizin değiştiğini hissediyorsunuz. Anneniz ile aranızdaki ilişkiler değişebilir ve daha anlayışlı davranabilirsiniz. Veya annenizin değiştiğini düşünebilirsiniz. Bugün arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilir, çeşitli davetlere gidebilirsiniz. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün.

Başak burcunun bugün genel durumu

Hiç kimsenin gözünüzü korkutmasına izin vermeyeceksiniz. Sizden faydalanan birine karşı yapıcı bir tavra sahip olacaksınız ve rollerinin farkında olacaksınız. Eğer hala birini arıyorsanız, elinize bir ilişkiye başlamak için mükemmel bir fırsat geçecek. Hatta şu ana kadar arkadaş olarak gördüğünüz biriyle olması muhtemel.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Konuşma ve yazışmalar nedeniyle işlerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar kulağınıza gelebilir. İlerleyen saatlerde ailevi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Sağlık konularında desteğiniz gerekebilir. Bazı işlerinizde dalgın olabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dostlarınızla konuşurken ani bir karar alabilirsiniz. Bu karar aşk hayatınızla ilgili olacak. Mantıklı davranın.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızda hızlı gelişmeler var ama siz bu hıza pek yetişemiyorsunuz. Bugün birçok planınızı telefonla veya evden halletmeye çalışabilirsiniz.