Başak

Başak burcu yorum arşivi

03 Ağustos 2021 Başak burcu yorumu

Pratik ve kararlı tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. İşlerinizi keyifli ve enerjik bir şekilde yapacaksınız. Ayrıca yaptığınız işler yaşam enerjinizi yükseltecek ve ideallerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Bu arada fantezilerinizi gerçekleştirmeniz de mümkün. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzak durmalısınız. Özellikle kaygılardan uzaklaşmanız gerekiyor. Çünkü hayallerinizi gerçekleştirecek gücünüz var ve bu nedenle kaygılardan uzaklaşıp yapıcı ve olumlu hayaller kurmalısınız. Sevdiğinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek.

Başak burcunun bugün genel durumu

Olayları zorlamayın ve limitlerinizi kabul edin. Denge ve uyum için zaman ayırın. Bu sabah, öğle yemeği vaktine doğru evden çıkarken, birisi size büyük bir hayranlıkla bakacak. Çok soğuk davranmayın ve ona yaklaşın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konular ve kardeşlerinizle ilgili durumlar gündeme gelebilir. Geçmişte kalan konularla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde ifadelerinize dikkat etmenize fayda var. İnatçı tarafınız ortaya çıkabilir. Toprak ve emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. İletişimde yoğunluk olabilir. İşlerinizi büyütmek için mücadele verebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygularınız mantığınıza yardım ediyor. Bu durum tarafsız gözlem yeteneğine sahip olmanızı sağlıyor. Fikirleriniz düzensiz ama detaylara önem veriyorsunuz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Enerjinizi bir tek iş alanlarınızda istediğiniz gibi yönlendiremeyeceksiniz. Onun dışında ister evde olun ister kalabalıkların arasında bir şekilde duygularınıza söz geçirmeyi başaracaksınız.