Başak

Başak burcu yorum arşivi

28 Ağustos 2021 Başak burcu yorumu

Bugün kendinizi ve ideallerinizi gözden geçireceksiniz. Tuhaf sezgileriniz olabilir ve duygularınız derinleşebilir. Fakat bu haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve zor işler bile size zor gelmeyecek. Sabırlı bir gayret içinde olabilirsiniz ve çalışmalarınız büyükleriniz tarafından takdir edilecek. Kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Böylece endişelerinizden uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız ve çalışmalarınızda başarılı olacaksınız. Önemli kişiler ile görüşebilir ve beklediğiniz yardımı alabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Ekonomik sıkıntıları aşmak istiyorsanız parayı elinizde tutun ve gereksiz para harcamaktan kaçının. Venüs, tüm burçların en olumlusu yapıyor. Eğer bir ilişkiniz varsa sorunlarınızı çözebileceksiniz; bekarsanız da yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Muhtemelen bugün fikirleriniz berrak değil; bu da başarı olasılığını etkileyecek. Eğer multimedya ile ilgiliyseniz yıldızlar sizin yanınızda olacak ve potansiyelinizi en iyi hale getirmenize yardımcı olacaklar; böylece kar fırsatlarınız da artacak.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün oldukça canlı, hareketli ve sürprizli olabilir. Kısa yolculuklar, sohbet ve ziyaretler için harekete hazırsınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Enerji... Kartınızdan da bilindiği gibi karşı cinsi üzerinize mıknatıs gibi çekmeyi başarıyorsunuz. Sizinle yeni tanışan insanlar konuşmalarınıza büyülenmiş adeta.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile içindeki birtakım sorumluluklarınız parasal konularla destekleniyor. İletişime dayalı işlerinizde kendinizi özgür biçimde ortaya koyabilirsiniz. Özel alanlarınızda duygusal olarak sevdiğinizle anlaşmaya, desteğe ihtiyacınız olabilir.