Başak

Başak burcu yorum arşivi

09 Eylül 2021 Başak burcu yorumu

Rüyalar, vizyonlar ve hayaller ile güne başlayacaksınız. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşmanız gerekiyor. Yoksa yapmanız gereken işler ile ilgilenmeniz zor olabilir. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili endişeleriniz olabilir ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kaygılar gördüğünüz rüyalarda açığa çıkabilir. Ayrıca anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir veya anneniz ile birlikte yaşadığınız eski günleri hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek ve ideallerinizin değiştiğini hissedeceksiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Bir girişimde bulunup, bir arkadaşınız kanalıyla tanıştığınız etkileyici bir kişiyle birlikte olacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Normal bir dönemden sonra işler olumlu bir şekilde hareketleniyor. Rüzgâr sizden yana; sonunda etrafınızdakilerle ahenk içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Eğer multimedya ile ilgiliyseniz yıldızlar sizin yanınızda olacak ve potansiyelinizi en iyi hale getirmenize yardımcı olacaklar; böylece kar fırsatlarınız da artacak.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklaşa konularda daha sakin davranmalısınız. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Lüks düşkünlüğünüz sizi maddi darlığa sokabilir. Duygularınızı örtbas etmeye çalışmaktan vazgeçin.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda yapmanız gerekenleri sorumlu bir şekilde halledecek, sizi zorlayan işlerinizi bir çırpıda tamamlayacaksınız. Bugün, ortaklaşa parasal konularda güzel gelişmeler olabilir.