Başak

Başak burcu yorum arşivi

08 Ekim 2021 Başak burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Tedbirli ve kararlı tutumunuzla önemsediğiniz kişilerin takdirini kazanabilir ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. İsteklerinizi kolay anlatacak, ikna edici ve etkileyici olacaksınız. Sevdiğinizle ilişkileriniz daha sıcak olacak ve beklediğiniz desteği alacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz ve projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Bugün önem verdiğiniz kişilerle görüşecek ve projelerinizle ilgili beklediğiniz yardımı alacaksınız. Duygularınız ile birlikte isteğiniz de yükseliyor...

Başak burcunun bugün genel durumu

Birisi sizin iyi niyetinizden ve varlığınızdan fayda etmeye çalışacak. Kimin üzerine gitmeyi göze alacağınıza doğru karar verin. Gezegenlerin konumu, olmasını çok istediğiniz bir şeyin iptaline sebep olabilir; bunu kişisel almayın; çünkü akşam ona kavuşabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar iş konusunda olumlu olacaklar ve bu da size iş arkadaşlarınızla çalışma fırsatı ve bir terfi olasılığı getirecek. Bugün iş arayışında olan geçler harika fırsatlar yakalayacaklar. Yıldızlar çiftlik ve restoran sektörlerinde araştırma yapmaya odaklanmayı tavsiye ediyor.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonunda yaratıcı konulara, hobilerinize ayırabileceğiniz zamanlar var. Aynı zamanda yolculuklar da gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün etkili ve dengeli adımlar atıyor, insanlarda hayranlık uyandırıyorsunuz. İş birlikteliği yapacaksınız. Ancak alacaklarınız konusunda dikkatli davranın.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Değişik yerlerde ve farklı insanların yanında kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kadın-erkek ilişkilerine bakış açınız sizi yorabilir. Olayları kafanızda gereksiz yere büyütmeyin.