Başak

Başak burcu yorum arşivi

22 Ekim 2021 Başak burcu yorumu

Beklediğinizden daha farklı gelişmeler olabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Bugün güç, para, mevki ve otorite sahibi kişileri karşınıza almamaya özen gösterin. Bazı olaylar öfkelenmenize neden olabilir ancak sezgiler ve hayaller yanıltıcı olabilir. Mantığınız ile hareket edin. Aslında sabırlı ve akılcı bir tavır içinde olabilirsiniz ve çözümleyici bir tavır sergileyebilirsiniz. Bu arada yediklerinize ve içtiklerinize özen göstermeniz gerekiyor. Saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alabilirsiniz ve böylece olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Bugün arkadaşlarınız ile buluşabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bir işi başarıyla tamamlayacaksınız ve bu sayede girişimci ve önemli fikirlerinizi göz önüne çıkaracaksınız. Ani kararlar vermeyin, aksi takdirde ilişkinizin bitmesine sebep olabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş aktiviteniz daha avantajlı bir hale gelebilir ve arzu ettiğiniz takdiri kazanabilir. Hiçbir fırsatı kaçırmamak için kurnazca davranın. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmalar, görüşmeler ve anlaşmalar açısından oldukça hareketli geçebilir. İmza atmanız ve sürekli iletişim içinde olmanız gereken işler olabilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insana karşı yardımsever tavırlar içine gireceksiniz. Bugün, göz önünde olacağınız yerlerde kafanıza göre davranmak isteyeceksiniz.