Başak

Başak burcu yorum arşivi

25 Aralık 2021 Başak burcu yorumu

Kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek. Ancak değer verdiğiniz konularla ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Fakat kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz ve kritiklerinizden uzaklaşıp dikkatinizi gizemli konulara yönelteceksiniz. Gizli bilgiye sahip olanlar ve güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Gizemli kişiler ve gizlilik gerektiren konular sizi heyecanlandırabilir. Projelerinizi gerçekleştirmek ve yeni atılımlarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz fakat aceleci davranmayacak ve şimdilik dinlemeyi tercih edeceksiniz. Gençlerin ve yakın çevrenizin fikirlerini önemseyecek ve stratejinizi gözden geçireceksiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Harcamaları sınırlayın, özellikle de fazlasıyla fedakârlık gerektirenleri. Daha olumlu Astral fırsatları kollamak daha iyi olacaktır. İşyerinde düşüncesiz davranmayın. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinize denge ve uyum içinde kalmaya çalışın. Sizi uğraştıran koşullarla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konuları sizden daha yetkin gördüğünüz kişilerle paylaşabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Parasal konularda daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda ilişkileriniz devreye girebilir. Bu 3 haftada karşılık beklemeden sevmeyi öğrenmelisiniz.