Başak

Başak burcu yorum arşivi

12 Şubat 2022 Başak burcu yorumu

Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilirsiniz. İdeallerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz ve buna bağlı olarak düşünceleriniz de değişebilir. Bu arada karar vermek için aceleci davranmayın. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve endişeli düşünceler içine girebilirsiniz. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için özen gösterin. Dostlarınızın ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek.

Başak burcunun bugün genel durumu

Jüpiter’in varlığı, daha fazla kazanacağınız ve daha büyüleyici hale gelerek, yeni ortakları memnun edeceğiniz anlamına geliyor. Keyifle işi bir arada yapmanın bir yolunu bulacak ve partnerinizle birlikte çok pozitif ve avantajlı bir tatile çıkacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. İkinci dekantta doğanlar için bugün biraz gerilimli geçebilir. Ekonomik durum ek bir para gelmesi ihtimali ile değişebilir.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcı faaliyetler ile uğraşabilir, güzel çıktılar ortaya koyabilirsiniz. Eğer varsa çocuklarınız ile ilgili sorumluluklarınızın arttığı bir gün olabilir. Gelecek beklentileriniz konusunda umutsuzluk hissederseniz unutmayın, birkaç güne bu fikirleriniz değişecek. Bugün ayrıca kişisel konulara da rahat bir şekilde ciddiyetle eğilebileceğiniz bir gün.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlişkilerinize vakit ayırmanız gereken bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz insanla sorunlarınızı halletmek ve romantizmi canlandırmak isteyeceksiniz.