Başak

Başak burcu yorum arşivi

19 Mart 2022 Başak burcu yorumu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Çok çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Özellikle öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar ve alacağınız haberler hayal gücünüzü harekete geçirecek. Ancak kuşkularınız ve endişeleriniz de aynı zamanda uyanabilir. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan karar vermeyin. Yanıltıcı kişilerden ve aldatıcı olaylardan uzak durun. Tabii bu arada fikirlerinizi ortaya koymadan önce iyi araştırın ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Özellikle yaptığınız kritikler ile yakınlarınızı kırmaktan kaçınmalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çok olumlu bir döneme giriyorsunuz, özellikle de kendi işinizin sahibiyseniz. Ay, son zamanlarda kritik bir döneme giren ilişkinizi rahatlatacak. Epey inisiyatif alacaksınız ve partnerinize karşı çok nazik davranacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar bir süre önce başladığınız bir anlaşmayı sonuçlandırmak ve yeni anlaşmalar yapmak için sizi destekleyecek. Bu da borçlandığınız parayı kurtarmanıza olanak verecek. Kartlarınızı doğru kullanın. Eğer ikinci dekantta doğmuşsanız size kaçırmamanız gereken birçok fırsat sunacak olan yıldızların çok olumlu etkilerinden faydalanabileceksiniz.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda daha fazla mücadele vermeniz gerekebilir. Finansal konularda yenilenme içine girebilirsiniz. Sizi para konularında ani kararlar almaya iten durumlar oluşabilir. Sabırsız davranışlarla bazı önemli noktaları gözden kaçırmamaya dikkat edin. Bugün tutku ile başladığınız bir ilişkiniz sandığınızdan kısa sürebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para konularınız devreye girecek. Ödemelerinizde, vergi konularında ve para alışverişlerinde farklı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir.