Başak

Başak burcu yorum arşivi

16 Nisan 2022 Başak burcu yorumu

Eski dostlarınız ile ilgili duygularınız değişmiş olabilir. Ancak duygularınızı ortaya koymak için acele etmeyin ve şimdilik gelişmeleri izleyin. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor ve tutulmaların meydana geldiği dönemlerde tedbirli davranmak gerekiyor. Aslında bu tutulma sizi doğrudan etkilemiyor ve dahası sabırlı davranmayı başaracaksınız.Geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz ve ciddiye aldığınız konuların değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak pratik ve gerçekçi bir tavır içinde olayları değerlendirmeniz mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde hayal gücünüzü uyandıran gelişmeler olabilir.

Başak burcunun bugün genel durumu

Sizi sinir etmeye çalışacak, kibirli, kendine fazla güvenen bir iş arkadaşınızla uğraşacaksınız. Sakin olun ve umursamayın. Geçmişte sizin için çok önemli olan biriyle buluşunca, çok yoğun duygular yaşayacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş günü kusursuz geçecek; sayenizde üzerinde çalıştığınız projeler zorlu aksaklıklardan kurtulacak. Başarı ve terfi size elinizle tutabileceğiniz kadar yakın. Özellikle ikinci dekantta doğanlar çok şanslı olacaklar. Rüyanızda rakamlar görürseniz not alın; size hatırı sayılır bir ikramiye kazandırabilirler.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeniay öncesinde kendimizi daha huzursuz hissediyor olabiliriz. Bugün düşüncelerinizi sakinleştirmeye bakmalısınız. Korkularınızla yüzleşebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür sizin yönetici gezegeniniz olduğu için hem kişisel alanlarınızda, hem de kariyerinizde rahatlayacağınız bir dönem başlıyor. Maddi konularda artık planlarınız için rahat harekete geçebilirsiniz. Sert tepkilerden bu pazar günü uzak durun.