Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 Ağustos 2022 Başak burcu yorumu

Tıbbi bitkiler, beslenme, geleneksel yöntemler ve hatta unutulmuş eski bilgileri uygulayan şifacılar ilginizi çekecek. Hatta siz de bu yöntemleri öğrenmek ve uygulamak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sağlığınıza her zaman olduğundan daha fazla özen gösterecek ve sağlıklı yaşam programlarını takip edeceksiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir ve dostlarınıza yardımcı olmaktan keyif alabilirsiniz. İsteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz veya ciddi konuları anlaşılır ve kabul gösterilir bir biçimde sunabilirsiniz. Konuşmak yerine davranışlarınız ile çevrenizi etkileyecek ve kendinizi başarılı hissedeceksiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugün sosyal ortamlarda daha sıcak, uyumlu ve zarif olmaya özen gösterin. Yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Bu ilişkilerden biri ileride önemli bir boyuta taşınabilir. Çevreyi gözleyin.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün sosyal ortamlarda daha sıcak, uyumlu ve zarif olmaya özen gösterin. Yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Bu ilişkilerden biri ileride önemli bir boyuta taşınabilir. Çevreyi gözleyin.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel anlamda daha ön planda olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Hassas olduğunuz konular ön plana çıkabilir. Bazı konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde duygusal konular sizi zorlayabilir. Kafa karışıklıkları olabilir. Sorumlu olduğunuz konuları düzeltmek için daha fazla çalışmanız gerekebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Uyumlu tavırlar sergilemeniz çevrenizdeki insanları mutlu ediyor. Sevdiğiniz kişi de bu durumdan oldukça hoşnut. Sizin için birçok fedakarlık yapmaya hazır aşkınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve iletişim konularında problemlerle karşılaşabileceğiniz, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebileceğiniz zamanda iken, 17.00 sonrasında enerjinizin yükseldiği, ilişkilerde ve iş hayatınızda beklentilerinizi net olarak ifade edebileceğiniz güçlü bir zaman diliminde olacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapmanız gerekenleri kafanızda büyütebilirsiniz. Maddi konularda kendinizi tutarak pratik davranmayı başaracaksınız. Vaktinizi sadece kendinize ayırmaya özen göstermelisiniz.