Başak

Başak burcu yorum arşivi

20 Eylül 2022 Başak burcu yorumu

Görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve güne farklı duygular ile başlayabilirsiniz. Huzursuzluk ve gerilim hissedebilirsiniz fakat öğlene doğru haliniz değişecek. Dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir. Seyahat programları yapabilirsiniz ve hatta yolculuğa çıkabilirsiniz. Endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir fakat pratik ve olumlu bir tavır sergileyebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Birisi yaptığınız işi kötümseyerek, kapasitenizi küçümsemeye çalışacak. Bu kişinin sizden ne istediğini anlamaya çalışın. Kendinizi benmerkezci tavrınıza o kadar çok kaptırmışsınız ki, ilişkinizi sınarayak, giderek boş ve inisiyatiften yoksun hale getirdiğinizi fark etmiyorsunuz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Size getirisi olmayan durumları değiştirip ortadan kaldırmaya hazır olmalısınız. Bugün sorunlar ya da alışılagelmiş durumlar getirecek. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda kendinizi sorumlu olduğunuz konulara adayacağınız bir gündesiniz. Bazı konularda krizler, ani değişiklikler yaşamanız mümkün. Zihinsel gerginliklere dikkat edin. Bu durumu pratik zekânızla halletmeniz gerekebilir. Ortak paylaşılan konular gündeminizi etkilemesi olası. Duygusal alanda yerine gelmeyen durumlar yaşayabilirsiniz. Daha esnek olmanızda yarar var.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sağlığa dikkat edin. Sindirim hassasiyetleri, gıda duyarlılıkları olabilir. Günlük işlerinizde veya iş yerinde acele işler, karışıklıklar olası. Önemli işleri son dakikaya bırakmamakta fayda var.