Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 Ekim 2022 Başak burcu yorumu

Duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz fakat hem zihinsel, hem de fiziksel açıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir. Hayallerinizi ve ideallerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanacak. Bu arada yabancılar ile ilişkileriniz pek parlak olmayabilir. Kritikçi bir tavır içinde olabilirsiniz ve yabancı ortamlarda bulunmaktan pek hoşlanmayabilirsiniz. Fakat sizi destekleyen kişilere karşı tavırlarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Başak burcunun bugün genel durumu

Gelecekle ilgili kaygılarınız ve memnun olmadığınız konular olduğundan, bir değişikliğe ve yeni fırsatlara ihtiyaç duyacaksınız. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün işyerinde zorluk yaşayacaksınız. Şu anki projeleriniz yavaşlayacak ve bir acil durum planı gerekecek. İkinci dekantta doğanların gezegensel enerjisi dikkate değer. İş yapmanın hışmıyla harika sonuçlar elde edecek ve iyi kar elde edeceksiniz.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün statünüzü korumak için yeni hedefler edinebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla uyumlu hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve bu yüzden sorumlu olduğunuz işlerinizde mücadeleye edebilirsiniz. Üstlerinizle görüşmelerinizde iyi sonuç alacaksınız. Ailevi konular da sizi bir ölçüde zorlayabilir. Evinizde bazı şeyleri değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevreden baskı görebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız çelişecek ve gün boyu karar vermekte zorlanacaksınız. Duygularınızı da en az düşünceleriniz kadar ifade etmelisiniz. Yazılı işlerde birden fazla kontrol yapmak önemli.