Başak

Başak burcu yorum arşivi

03 Ocak 2023 Başak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işleri gözden geçireceksiniz. Eskiden yaşadığınız olayları, ilişkileri ve dostlarınızı hatırlayabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Aslında kendinizden memnun olduğunuz bir dönemdesiniz ve olaylara daha iyimser bir açıdan bakacaksınız. Sizin iyimser ve anlayışlı tavrınız çevrenizi ve sevdiğinizi etkileyecek. İlişkileriniz daha yoğun ve güçlü olabilir. Bugün isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Aynı zamanda siz de dostlarınıza yardımcı olacaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

İstediklerini size yaptırmaya çalışacak çok konuşkan bir iş arkadaşınızla uğraşmanız gerekecek. Partneriniz sizi kışkırttığında sakinliğinizi korumalısınız. Mesafeli ve ilgisiz davranarak, onun soğukluğunu karşılık vermeye çalışın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Öğlene kadar tamamlanması gereken işleri bitirmekte fayda var ve motive olmakta zorlanabilirsiniz. İşinizde size destek veren kişilere karşı sorumluluklarınız artabilir. Duygu ve düşünce ayrılığı yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra hareketli ve iletişimi yüksek saatler var. Sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebilirsiniz. Zevklerde abartıya kaçmamaya dikkat etmeliyiz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde yakın çevrede gerginlik yaşanabilir. Aileye yeni eklenen bireylerle çatışmalar olası. Öğleden sonra epeydir haber almadığınız yakınlarınızla görüşebilirsiniz. İş ve karieyr alanında ertelenmiş hedefler gerçekleşebilir.