Başak

Başak burcu yorum arşivi

13 Mart 2023 Başak burcu yorumu

Yaratıcı ve duygusal olmanız girişimci yönünüzü besliyor ve büyütüyor. Ama öte yandan hayalperest kişiliğiniz, kararsızlığınız ve dünya gerçeklerinden kopukluğunuz nedeniyle başarılı bir girişimci olmakta zorlanıyorsunuz. Yarattığınız hayal aleminden günlük olayların içine inmek size zor gelse bile bunu mutlaka başarmalısınız. Kendi güç ve yeteneklerinizi abartmadan, doğru ölçün ve planlarınızı buna göre yapın. Herkese tepeden bakmanız sizi bir gün yalnız ve güçsüz bırakabilir.

Aşk:

Kendinizi bir masal prensi gibi havalarda hissetme hakkınız elbette var ama unutmayın ki size bu gücü veren, karşınızdaki insanın duyguları ve size olan sevgisidir. Ya o da size, senin masal kahramanlığın ne işe yarar, bu bendeki aşk olmazsa derse.

İş:

İş hayatınızdaki uzun süreli ilişkilerin sayısı az ama kökleri sağlam, bunlara güvenebilirsiniz. Yıldızlaşacağınız bir iş imkanı önünüze çıkabilir, fazla tereddüt etmeden içine girebilirsiniz. İş geliştirmede önemli nokta cesarettir, ana konuları kesinleştirip yola koyulmaktır. Kervan yolda düzülür sözü size tam uyuyor. Müthiş bir başarınız çok uzakta değil.

Para:

Para yönünden bir sıkıntınız hiç olmadı, olmayacak da. Ama kafanızdaki projeleri hayata geçirirken dara düşüp borçlanabilirsiniz. Bir kenarda kesin güvence olacak bir birikiminiz olmalı.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sosyal hayatınız sıkıştı, sıkıcı ilişkiler arasında kaldınız, bir süre için çevre değiştirmenizde yarar var.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi, gayrimenkullerinizi, önemli bir adımınızı veya uzun vadeli bir plan ya da projenizi ilgilendiren olaylarda sakin davranmakta zorlanabilirsiniz. Ancak sabırlı olmanız gerekiyor sevgili Başaklar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür Balık burcuna geçiyor. Ay sonuna kadar belli konularda alacağımız kararlarda hayal dünyamızın veya maneviyat duygularımızın etkisi çok olabilir. İmajinasyon yeteneğimizin ve rüyalarımızın artabileceği, yaratıcılığımızın yüksek olacağı, ama dalgınlığa ve kararsızlığa karşı tedbirli olmamız gereken bir süreç başlıyor. Gün itibariyle ise, hareketliyiz, sonuç elde etmek istiyoruz. İşlerimizi maksimumum kapasite kullanarak halletme çabasında olabiliriz. Sadece öğle sonrası saatlerde küçük bir duygusal gerilim (belki?) yaşanabilir. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Eskilere ait konular gündeminizi etkileyebilir. Dağınık olacağınız zamanlar söz konusu. Küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Babanız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Mesleki konularda işleri tamamlamak için büyük bir özveriyle çalışacaksınız. Yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kapasitenizi daha da arttırmalı ve başarınızı perçinlemelisiniz. İş yaşantınızda duygusal paylaşımların çok önemli olduğunu bildiğiniz için, bugün arkadaşlarınızın fikirlerine değer vereceksiniz. Birlikte alacağınız ortakkararlar, geleceğiniz açısından sizeolumlu katkıları olacaktır. Çözüm bekleyen işlerinizi unutmayın.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aile içinde olabilecek gerginliklerde olaylara karşı olgunluk gösterip alttan almanız önemli. Yaşlar ne olursa olsun bazı kişiler anlayış göstermekte zorlanabilir. Siz bu tarz bir tutum ile istikrarı sağlayın ve örnek olun.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.