Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 April 2023 Başak burcu yorumu

Bugün arkadaşlarınızla birlikte olacak onlarla hoş organizasyonlar gerçekleştireceksiniz. Yaratıcı fikirler öne sürecek, yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Beğenilme arzunuzu ne kadar gizlemeye çalışsanız da sizinle ilgilenen kişileri çevrenizden ayırmıyor. Bir bahane ile onlarla birlikte olmaya çalışıyorsunuz. Bu arada olmayan sağlık problemlerinizle etrafınızdaki insanları sıkmamaya çalışın.

Aşk:

Son birkaç günün gergin atmosferinden kurtulup ilişkinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bugün sevgi ilişkileri gündeme gelmekte. Sevdiğinizle aranızın gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.

İş:

Yaptığınız işten memnunsunuz. Kendinize bir rota çizmişsiniz. Bu yüzden sosyal hayatınızla iş hayatınızı gayet güzel dengelemişsiniz. Her ikisini de birbirine karıştırmadan hakkını vererek yaşıyorsunuz.

Para:

Yaptığınız yatırımlar ve ortaklıklardan pek hoşnut olmayabilirsiniz. Özellikle borç alacak ilişkilerinde ya da kredi kullanıyorsanız daha temkin olun. İkili ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza daha fazla önem vermelisiniz. Atacağınız adımlarda tek başınıza hareket edemeyeceğinizi görebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bu aralar ebeveynlerinize büyük bir maddi destek içerisindesiniz. Bu yüzden maddi sıkıntı içerisindesiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı anlaşmalar, işler, düzenlemeler veya üzerinde uzlaşılmış konular değişim dönüşüm yaşıyor. Dolayısıyla prensiplerden ödün vermeme eğilimi yanlış olabilir. Eskiye bağlı kalmak zor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünkü tutulma parasal işlere ve harcamalarınıza yeni bir denge getirmekte. Ortaklı konular içinde daha sakin kalmalısınız.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum sayesinde, düşündüğünüz konuları pratiğe dökerek, isteklerinizi yeniden gündeme getireceksiniz. Çevrenizle işbirliği içinde çalıştığınız zaman iş veriminizde artışlar gözleniyor. İşinizle ilgili bilgilerinizi pekiştirme konusunda seyahatleriniz olacaktır. Başarıyı kolaylaştırmak için her türlü donanıma sahipsiniz.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Önemli satın almalar, elden çıkarmalar için etraflıca düşünmeniz gerekir. Paranın hesabını yapamamak ve bunu bir güç unsuru olarak kullanmak gibi riskler var. İyice ölçüp uzun vadeli planlar yapmadan bu tip işlere girişmeyin.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.