Başak

Başak burcu yorum arşivi

10 April 2023 Başak burcu yorumu

Bugün yakınlarınızla ve akrabalarınızla ilişkilerinizin güçlenebileceği gözleniyor. İletişimde yoğunluk yaşayabilir fakat bundan rahatsız olabilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikip, ziyaretleriniz ertelenebilir. Randevularınız temkinli davranacaksınız. Aileye ilişkin konularla uğraşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki hareketlenme ilginizi çekerken bir miktar dikkatli olmaya bakın.

Aşk:

Bugün görüntünüz ve kişiliğinizle dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir. Aşk yaşamınızda beklenmedik fırsatlar yakalayabileceğiniz bugün, çekiciliğinizden faydalanın. Romantik açıdan güzel bir gün olabilir. Öğle saatleri size heves ve şans getirebilir.

İş:

Günlük işlerinizde yüklerinizin artabileceği bir gündesiniz. İş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyebilir, orjinal düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz. İş yaşamında yüksek bir tempo yakalayabilirsiniz. Ama atacağınız adımlarda dikkatli olun.

Para:

Maddi konuların ön planda olacağı bugün fazla para harcamaktan rahatsız olabilir ve bu yüzden huzursuzluk duyabilirsiniz. Beklemediğiniz ve ani masrafların bütçenizi dengelemekte güçlük yaratabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kişisel kaynaklarınızı yerinde ve verimli bir biçimde kullanmaya özen göstermelisiniz. Parasal konulardaki gerginlikler ya da yanılgılar canınızı sıkabilir.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızı, sosyal yaşamınızı veya imajınızı ilgilendiren konuların ön plana çıkacağı bir süreç başlıyor. Aynı an da pek çok şeye yetişme eğiliminde olsanız da, aslen sadece birisine odaklanmak daha doğru olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Güneş arasında oluşan görünüm, bizim için önemli konularda kendimizi ifade edebilmemize olanak sağlayacak ve bu olayın bizim için önemini fark etmemize ön ayak olacaktır. Zihnimiz açık. Kendimizi ifade etmenin yollarını rahatça bulabilir, karar almakta zorlanmayıp, açık zihnimiz sayesinde belli konuları daha çabuk kavrayabiliriz. Özellikle akşam üstü saatlerinden itibaren bu saydığım durumlar daha net kendini gösterebilir. Zira, o saatlere kadar Ay?ın boşlukta olması kısmen de olsa kararsızlık, isteksizlik veya belirsizlik nedeni olabilir ve işlerin daha yavaş akmasına sebebiyet verebilir. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeme gelebilir. Güven aradığımız yerlere çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Geçmişe ait konular tekrar açılabilir. Babanızla ilgili konuları göz ardı etmemeye çalışın. Öğleden sonraki saatlerde olaylara daha ciddi bakmaya başlayabilirsiniz. İşleriniz de daha fazla sorumluluk aldığınızı hissedebilirsiniz.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirme imkânı bulacaksınız. Özellikle maddi konulara odaklaşmanız sayesinde bazı problemlerinizi rahatlıkla çözüyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Bencillikle suçlanmaktan çekinmemeli ve hiç kimseye ödün vermemelisiniz.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Normalde fazla öncelik vermediğiniz eğlence odaklı konular ön plana çıkacak. Bir şeyleri heyecanla istemek veya yaptığınız bir şeye heyecan katmak söz konusu olabilir. Hayatınızda özel biri yoksa yeni fırsatlara hazırlıklı olun.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.