Başak

Başak burcu yorum arşivi

23 April 2023 Başak burcu yorumu

Genel olarak çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda genel bir gerginlik olabilir ve ailenizle fikir çatışmaları içine girebilirsiniz. Çözdüğünüzü sandığınız bazı sorunlar yeniden gündeme gelebilir ve bu sizin için sıkıcı olacaktır. Sağlığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız küçük de olsa bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Karar vermekte zorlanabilir ve gerçeklerden kaçma eğilimine girebilirsiniz. Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz.

Aşk:

Duygusal anlamda bazı gerginliklerin devam edeceği bir gündesiniz. Duygusal konularda isteksizlik ve soğukluk gösterebilirsiniz. Beklemediğiniz bazı duygusal gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve bu dikkatinizi belli bir konuya yönlendirmenize engel olacaktır. Sevdiğiniz insana karşı ihmalkar davranabilirsiniz ve bazı planlarınızı erteleyebilirsiniz. Duygularınızda ani değişimler olabilir veya daha önceden sizi rahatsız etmeyen konular üzerinizde sıkıntı oluşturabilir.

İş:

Kendi içinize dönme eğilimine girebilir ve hayatınızla ilgili kendinize saklayacağınız planlar yapabilirsiniz. Genelde düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklama eğilimine gireceksiniz. Düşüncelerinizde her zamankinden fazla yoğunlaşıyorsunuz ancak gereksiz bazı detaylar sizi çok uğraştırabilir. İşinizle ilgili olarak karamsar düşünceler içine girebilirsiniz ve geleceğinize ilişkin kaygılar yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda duygusal nedenlerden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz ve rutin işlerinizde çeşitli sorunlar çıkabilir.

Para:

Maddi konularda karamsarlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve parasal olanaklarınızı değerlendirmekte hatalar yapabilirsiniz. Harcamalarınızı dengelemeyi başaracaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Duygularınız sizi yanıltabilir bu sebeple bugün duygusal kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş ve eğlenceyi birbirinden ayırmanız gerekiyor. Duygusal konular bazı engellenmeler, yanlış anlaşılmalar veya ruhen kötü hissetme nedeni olabilir. Pişmanlıklarınızın veya geçmişin üzerinde çok fazla durmamalısınız. Yapabileceklerinize odaklanın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın en uyumlu ve güzel günlerinden birindeyiz. Venüs ve Jüpiter arasındaki olumlu açı sevgimizi ve düşüncelerimizi gösterebilmemiz, ifade edebilmemiz için olanak sağlarken, duygularımız coşabilir ve sevgi bazında içimiz içimize sığmayabilir ya da yaratıcılık gerektiren, estetik veya sanatla ilgili konularda yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabilir ve bu başlıklı konularda başarı sağlayabiliriz. Sadece Ay?ın boşlukta olması zaman zaman karasızlıklara, belirsizliklere veya isteksizliklere neden olabilir, ama belli belirsiz bir etki. Çok önemsemiyorum Niobe?ce. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınızda değişiklikler olabilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha yaratıcı hissedebilirsiniz. İşlerinizle ilgili yenilikler getireceğiniz zamanlar olabilir. Güçlü iletişiminiz sayesinde üstlerinizin beğenisini kazanacaksınız. Annenizle ilgili konuları göz ardı etmemekte fayda var. İlerleyen saatlerde işlerde yavaşlama olabilir.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş yaşamınıza yeni katılan kişiler olurken, iş kapasitenizi arttıracak ve üslerinizden övgü alacaksınız. Hoşlandığınız iş konularında çalışma fırsatlarıyla karşılaşabilir ve olumlu adımlar atabilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz açık olurken, dışa dönük başarılarınız hız kazanacak. Sizi zorlayan koşullar arasında cesur ve isabetli kararlar alacaksınız.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Arayış içinde olmasanız bile bazı iş teklifleri gelebilir. Mesleki konularda şansın sizden yana olduğu günlerdesiniz. Yönetimle olan iyi iletişiminiz sizi hak ettiğiniz noktalara taşıyacak. Yeteneklerinizi göstermeye odaklanın.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.