Başak

Başak burcu yorum arşivi

12 May 2023 Başak burcu yorumu

Bugün düşünce yoğunluğunuz daha ziyade kendinize yönelik olacak. Bazı konularda çeşitli düşünceleriniz var. Bunları bir sıraya koymak ve yanlış olanları ayıklamak istiyorsunuz. Bu yüzden sağlıklı düşünebilmek için kendinizi dış dünyadan soyutlamaya çalışıyorsunuz. Sosyal çevrenizde olumlu bir kişilik sergilerken içinizde kendinize yönelik olumsuz düşünceler içerisindesiniz.

Aşk:

Siz aşkı doyasıya yaşamak istiyorsunuz. Bedeli ne olursa olsun sevmek ve sevilmek istiyorsunuz. Bu yüzden karşınıza çıkan insanların konumları ile ilgilenmiyor, içinizdeki ateşi yakacak birisi olsun istiyorsunuz. Mümkün olduğunca çevrenizdeki insanlara karşı duygularınızı anlatma konusunda ketum davranıyorsunuz. Oysa onların iç dünyalarına girecek kadar onlarla iyi iletişim kuruyor,iyi bir dinleyici olarak onların her sırrını size anlatmalarına zemin hazırlıyorsunuz.

İş:

Bugün içinizdeki girişim yapma isteğiniz daha da artacak. Yeteneklisiniz ve hep aynı konular üzerinde çalışmak zaman zaman sizi sıkıyor. Monotonluktan hoşlanmıyorsunuz. Devamlı bir hareket halindesiniz. Bugün arkadaşlarınıza kafanızdaki projelerden bahsedebilir ve onların bu konulardaki düşüncelerini dinleyebilirsiniz ama sonunda siz kendinizce mantıklı olanı yapacaksınız.

Para:

Gelir durumunuz iyi ama harcamalarınızda fazla. Biraz daha tutumlu olup para biriktirebilirseniz istediğiniz şeylere daha kolay kavuşursunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yaşamdan beklentileriniz fazla. Hep geleceğe yönelmek yerine. Bugün elde ettiklerinizle de mutlu olmalısınız.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda ilerleme yöntemlerini daha iyi anlamanızı sağlayabilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Fazla bilindik olmayan yolların denenmesinin ya da göz önünde olmamanın hayatın normal akışı üzerinde çok fazla etkisi olmayacağı gerçeği ortaya çıkabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle saatlerine kadar otorite konumundaki kişilerle ilişkilerde ufak tefek zorluklar yaşanma olasılığı olsa da, gün geneli daha akıcı geçecektir. Ay?ın Kova burcunda olması nedeniyle bizi baskı altında tutan kişilerle olmak istemez, özgür tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Günü dışarıda, sosyal ortamlarda ve hareket halinde geçirme ya da entelektüel anlamda kendini geliştirme isteği de fazlalaşabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumayı lütfen unutmayın. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran konulara karşı ısrarcı davranmamanızda fayda var. Üstlerinizle ilişkinize önem vermeniz gerekebilir. Bugün işlerinizle ilgili alternatif planlar oluşturabilirsiniz. Başarı için çok çalışacağınız zamanlar içindesiniz. İşten gelecek paralar söz konusu olabilir.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir gün. Karşılıklı yaşadığınız duygusal ilişkilerinizde, yoğun bir tempo var. Planlarınızı yaşama geçirmelisiniz.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.