Başak

Başak burcu yorum arşivi

28 July 2023 Başak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Arkadaş davetlerine gidebilir, önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Bugünden itibaren yaşam enerjinizin yükseldiği hissedeceksiniz. Hem fiziksel, hem de zihinsel açıdan yükseldiğiniz bir dönemdesiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik olumlu ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız. Böylece hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Miras, nafaka, tazminat gibi hukuki süreçleri de kapsayan konularla ilgili bazı girişimlerde bulunmayı tasarlayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bir hukuki danışmanla görüşmeleriniz olabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yakın çevrenizle, özellikle de iş arkadaşlarınızla ilgili bir maddi konu gündeme gelebilir. Bu konuyla ilgilenmeniz ve çözüm bulmaya çalışmanız mümkündür. İş çevreniz de sizin bir sorununuzu çözebilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni ufuklara açılmak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha fazla göstermek isteyeceğiniz çevrelerde olabilirsiniz. Gün içinde yaşadığınız olaylar sizi farkındalığa ulaştırabilir. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Öğleden sonra iş hayatınızdaki yoğunluk artabilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz serteleşebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sizi bu aralar her şey rahatsız ediyor gibi. Evli olan Başaklar eşleri ile bazı sorunlar yaşayabilir. Öfke yerine dinlemeyi tercih edin. Bekarlar ise biraz daha rahat.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden planladığınız etkinlikler, davet, organizasyon, sosyal ortamlar, internet alanları ve arkadaş çevrenizle ilgili belirsizlik ve durağanlıklar yaşayabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ve gelecek planlarınız açısından yeni kararlar almamayı tercih etmeniz ve ilişkilerinizi akışına bırakmanız gereken bir gündesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, altıncı hissiniz çok kuvvetli çalışacak ve size birçok önemli konuda yol gösterecek. Devlet işinde çalışanlar için her zamankinden daha farklı bir gün yaşanabilir.