Başak

Başak burcu yorum arşivi

28 August 2023 Başak burcu yorumu

Evinizde tamirat, tadilat, bakım, onarım benzeri işler yapabilirsiniz. Veya arkadaşlarınıza yardımcı olmanız gerekebilir. Ayrıca çocuklar, kardeşleriniz akınlarınızın sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilir. Bu arada anneniz ile ilgilenebilirsiniz veya anneniz ile yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Hatta çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz ve çocukken yaşadığınız yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Çeşitli davetler alabilir ve katılacağınız organizasyonlarda eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkacak ve belli bir süre böyle bir imkanı tekrar bulamayacaksınız. Partneriniz sizi kışkırttığında sakinliğinizi korumalısınız. Mesafeli ve ilgisiz davranarak, onun soğukluğunu karşılık vermeye çalışın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Harcamaları sınırlayın, özellikle de fazlasıyla fedakârlık gerektirenleri. Daha olumlu Astral fırsatları kollamak daha iyi olacaktır. İşyerinde düşüncesiz davranmayın. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde endişe duyduğunuz konularla uğraşabilirsiniz. Ortaklı konularda, eşinizle ilgili alanlarda acele karar vermemeye çalışın. Ortak alınacak kararlar için uygun bir zaman olmayabilir ya da kararsızlık yaşayabilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizin sağlığı ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Bu konularla ilgilenmeniz mümkün. Bazı konularda sezgilerinizin güçlendiğini fark edebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftanız ilişkilerinize odaklanarak başlıyor. Bu Pazartesi itibarıyla Mars düzeliyor. Hayat enerjinizi, girişimlerinizi özel hayatınızda ortaya koyabilirsiniz. Zorlandığınız enerjinizi düzene koymak önem kazanacak.Planlarınızı harekete geçirebilirsiniz.