Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

30 Haziran 2020 Boğa burcu yorumu

Hayatınızla ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri belirlemiş olsanız bile gelişmeler yavaş olabilir. Veya isteklerinizi gerçekleştirmek için koşullar size izin vermeyebilir. Ancak şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz ve üzerinizde hissettiğiniz baskılar ile başa çıkabilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir ve olaylar karşısında hassas ve duyarlı bir tavır içine girebilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve olaylara iyimser açıdan bakın. Aslında iyi niyetli ve anlayışlı kişilerden etkileniyorsunuz ve böylece bakış açınızı değiştirmeyi başarıyorsunuz. Saygı duyduğunuz kişiler ile birlikte olmak sizi rahatlatacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Tamamen size ait olmayan ortak kaynaklar ile ilgili bazı düşünceler içine girebilirsiniz. Ev bütçesi veya konumunuza göre sosyal bir topluluğun gelir-gider dengesi ile ilgili ayarlamalar yapmanız gerekebilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İş yaşamınızdaki gelişmeleri oldukları gibi ele almaya özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Olayları tanımlarken veya sonuçlar ile ilgili tahminler yürütürken isteklerinizin etkisinde kalmayın. Objektif bir yaklaşım benimseyin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili planlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kararlar almak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız yardımlar karar vermenizi kolaylaştırabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla program yapmak size iyi gelebilir. Yabancılarla ilgili kolay olmayan koşullar söz konusu. İşler sandığınız kadar rahat akmayabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman. Ayrıca sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ile kuracağınız ilişkiler sizi rahatlatabilir. Gün içinde gelişen olaylar isteklerinizin artmasına neden olabilir ve hırs yapabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve olayları zorlamayın.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yakın çevrenizle keyifli vakit geçirebilir, sosyal ortamlar, davetler ve etkinliklerde yer alabilir, ailenizle ve iş hayatınızda görüşmeler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim konusunda sabırlı, sakin ve sevgi dolu yaklaşmanız gereken, ilişkilerde olası iletişim sorunları yaşayabileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişimsel konuların hızlandığını göreceksiniz. İletişiminiz artabilir, konuşmak, yazmak ve öğrenmek için güçlü arzular duyabilirsiniz. Özel hayatınızdaki sorunlar geride kalıyor.