Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2020 Boğa burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. Fakat sabırlı ve dirayetli davranabilirsiniz. Aklınız yerine içinizden yükselen sese kulak verirseniz, başarılı olacaksınız. Üstelik dostlarınız ve sevdikleriniz sizi destekliyor. Bugün ciddiye aldığınız konular ile ilgileneceksiniz ve başarılı olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Heyecanlı ve duygusal olabilirsiniz ancak kendinizi fazla zorlamayın ve sorunları büyütmekten kaçının. Sadece yapmanız gereken işe odaklanırsanız, hissettiğiniz gerilim dağılacak ve bu arada davranışlarınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Önemsediğiniz konular ile ilgilenirken kendinizi fazla sıkmayın, biraz rahat olursanız, başarılı olacaksınız.  

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bazı ailevi meseleler, zamanınızın büyük bölümünü evle ilgili konulara ayırmanızı sağlayabilir. Zamanınızı ailenize ayırmak sizin seçiminiz de olabilir. sorunlarla uğraşmayı değil, birlikte olmayı hedefleyebilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İleriki günlerde, iş dünyasında iki kişi arasında bazı anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Arabuluculuk etmeye niyetlenirseniz sakin kalın. Kendinizi riske atmayın; tarafsız olun ve orta yolu bulun.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşk hayatınıza ve sevdiklerinize zaman ayırabilmek için güzel fırsatlar var. Yaratıcı işlere, keyiflere açıksınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayatınıza bolluk ve bereket hakim. Her şeyi büyütme özelliğiniz açığa çıkabilir. Bu arada beklentileriniz de büyüyor. Beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar karşısında derinleşebilir ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz. Şimdiye kadar görmediğiniz detayları görebilirsiniz. Kafanızda olayları netleştirmeden duygusal durumlarla yüzleşmekten kaçınmalısınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda pozitif etkilere açık olduğunuz bugün, finansal konularda artıya geçebileceğiniz, daha çok insanla etkileşime geçip, iş hayatınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, ilişkilerde iletişim gücünüzü kullanarak problemleri çözebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Venüs aşkla, çocuklarınızla ve yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi güzelleştirecek. Aşkı arayanlar bulacaklar. Çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız.