Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

21 Ağustos 2020 Boğa burcu yorumu

Olaylardan kolay etkileneceğiniz bir gün. Duygularınız derin ve yoğun olacak. Dikkatinizi dışarı yöneltin ve özellikle sevdiğiniz konularla ilgilenin. Dostlarınızın ilgisi moralinizi yükseltecek. Bazı olaylar alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor ve bunun baskısını hissediyorsunuz. Ancak bugün sizi rahatsız eden konulardan uzaklaşıp sevdiklerinizle vakit geçirecek ve isteklerinizi ortaya koyacaksınız. Bu arada duygusal ve alıngan davranışlarda bulunmaktan kaçının. Aslında isteklerinizin gücü sizi yükseltecek. Başarılı olacağınıza inanırsanız başaracaksınız. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Seyahat projeleri yapabilirsiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Duygularınızın güçleneceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı duygusal hareketlenmeler, dikkatinizi iç dünyanıza çevirmenizi sağlayabilir. İkili ilişkiler de sizi diğer taraftan dış dünyaya yöneltiyor olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kendi başınıza hareket etmeyi isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak günün etkileri, çalışma grupları içerisinde daha büyük başarılar kazanmanızı sağlayabilir. Gruplara liderlik de edebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek keyifli olabilir. İkili ilişkilerinizde tartışma yaşayabilirsiniz. Sözlerinize dikkat etmenizde fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Sabırlı davranmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün, huzurlu ve sakin bir yaşam çerçevesi çizmekten yanasınız. Bakış açınız son derece esnek olsun istiyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükseltici arayışlar içinde olacaksınız. Partnerinizin istekleri doğrultusunda para harcayabilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün iletişim ve haberleşme konusundaki beklentileriniz mucizevi bir şekilde gerçekleşebilir. Özellikle ikili ilişkilerinizle ilgili gökyüzünde muhteşem iyicil etkiler söz konusu. Partnerinizle sevgi dolu paylaşımlarda bulunabilir, yakın ilişkilerinizde varolan sorunları düzeltme imkanı bulabilirsiniz. Kariyer ve geleceğe yönelik beklentileriniz konusunda beklenmedik fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir günde bulunuyorsunuz

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geleceğinize odaklı planlarınızın peşine düşmelisiniz. Bulunacağınız ortamlarda keyfiniz yerinde olabilir. Biraz daha hızlanmanız gereken bu dönemde zorlukları kendiniz yaratmaya meyillisiniz.