Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

11 Eylül 2020 Boğa burcu yorumu

İlginç kişileri çekici bulabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınız ile aranızdaki ilişki aşka dönüşebilir. Bu arada sizin de ilgiye ve sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ancak sizin de sevdiğinize karşı daha ilgili davranmanız gerekiyor. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğiniz ile geçirirseniz, ilişkiniz daha sıcak olabilir. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

İçinizi kemiren bazı konular olabilir. Artık bunları insanlara açmalısınız. Size destek verip sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlayacak süreci başlatabilirler. Ferahlayacağınız dönem bugün başlayabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle ilgili bazı noktalara takılıp kalabilirsiniz. Tüm konsantrasyonunuzu, bu noktaları aydınlatmaya vermeyin. Detaylar yüzünden büyük resmin geri kalanını gözden kaçırma riskine karşı önlem almalısınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün uzaklarla ilgili konular ve yeni şeyler öğrenmek için fırsatlar var. Ancak düşüncelerinizde biraz daha esnek olmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Enerji... Konuştuğunuz kadar dinlemeyi öğrenirseniz daha az hata yaparsınız. Arkadaşlarınız sizi korumak için defalarca anlatıyor olsa da siz kendi bildiğinizi okuyorsunuz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hem parasal konularda hem de keyfinizi artıracak ortamlarda sinirli söylemlerde bulunmamalısınız. İşle ilgili önemli bir seyahatiniz varsa iş bağlantısında olduğunuz bir insanla aranızda sürtüşmeler oluşabilir.