Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

10 Ekim 2020 Boğa burcu yorumu

Sabah saatlerinde duygusal bir tavır içinde olacaksınız fakat öğlene doğru haliniz değişecek. Karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Eski idealleriniz değişiyor ve bununla birlikte içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. Özellikle parasal konulara yönelik yeni projeler yapabilirsiniz ve arada bazı teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve unuttuğunuz eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Girişimde bulunmadan önce araştırmak için uygun bir zaman.   []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çok becerikli olacaksınız ve yeni bir projenin gelişimi için sorumlulukla hareket edeceksiniz; bu da çok zamanınızı alacak. Her şey sorunsuz ilerleyecek, isteklerinizi yerine getirebileceksiniz ve şefkat dolu romantik bir gece geçireceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düşüncelerinizi yaymak ve daha fazla anlaşılmak için gayret gösterebilirsiniz. Fikirlerinizi zenginleştirmeye bakın.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı konularda gereksiz yere inat edebilirsiniz. Özellikle iş ortamınızda bir hayli uyumsuzluk içindesiniz. Böyle giderse patronunuzla da aranız açılabilir. Daha uyumlu olun.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca olası ameliyatlarınız problemsiz geçerken, finansal işlerinizde fırsatlara açık olacaksınız. Bugün iş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler olumlu etkilerle açık ve istediğiniz şekilde geçmeye aday görünürken, sosyal ortamlar, organizasyonlar ve etkinliklerde yer alabilir, enerjinizi kalabalık ortamlara aktarabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş yapmak ile başınızı alıp gitmek arasında gidip gelebilirsiniz. Motivasyonunuzun çok yüksek olmadığı bugünde, kendinize fazla yüklenmemeye gayret edin.