Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

27 Ekim 2020 Boğa burcu yorumu

Büyüklerinizle ilgili duygusal izler bırakmış konuları hatırlayabilir ve şimdiki bilginizle yeniden yorumlayabilirsiniz. Böylece düşünceleriniz ve hayata bakış açınız tamamen değişebilir ve buna bağlı olarak davranışlarınızı da değiştirebilirsiniz. Bugün çevre gezilerine çıkabilir, katılacağınız davetlerde eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Dedikodular ve öğreneceğiniz bilgiler, düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak. Fakat sabırlı ve dirayetli davranacaksınız. Böylece olayların gelişmesini izleyebilirsiniz. Eviniz veya iş yerinizde tadilat, tamirat işleri yapmanız gerekebilir. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sezgileriniz daha güçlü olacak ve mevcut imkanlardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. İş arkadaşlarınıza sesinizi yükseltmeyin. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün gökyüzü sizden yana olacak; olumlu Astral akış yeni girişimleri doğuracak. Tadını çıkarın! Eğer girişimciyseniz gelecekte yapacağınız bir etkinliği düzenlemek için doğru bir zaman. Büyük başarıya ulaşacaksınız. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işlerinizde ticari konularla ilgilenebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konularda doğru kararlar alabilirsiniz. İlişkilerinizde sorgulayıcı bir tavır sergileyebilirsiniz. Günün ikinci yarısında iş hayatınız daha fazla ön plana çıkabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

DOSTLUKLARINIZI sağlam temeller üzerinde götürme niyetinde olmanıza rağmen herkese kolay inanmıyorsunuz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konular, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde ruhsal olarak tatminsizlik yaşayabilir, kararsızlık hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinden itibaren içsel kararlarınızın daha belirginleşeceği, sevgi ve aşkla hareket edeceğiniz, bağışlama, sevgi ve ilişkilerde uyumun vurgulandığı bir zaman dilimi sözkonusu olacak.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla varsa sorunlarınız çözüm üretmekten mutluluk duyabilirsiniz. Ortaklı işleriniz varsa güzel konuşmalar ve görüşmeler karşınıza gelebilir.