Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

04 Kasım 2020 Boğa burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olduğu bir dönem. Ancak aramak istediğiniz kişi yerine bambaşka kişilerle görüşebilirsiniz. Hatta çok uzun zamandır görüşmediğiniz kişilerle görüşmeniz mümkün. Unuttuğunuz kişilerle karşılaşmak size geçmiş günleri hatırlatacak. Bu arada istekleriniz giderek artıyor fakat makul ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Saygı duyduğunuz büyüklerinizle görüşebilir, daha iyimser bir bakış açısı ile olayları değerlendirebilirsiniz. Yabancı ortamlarda bulunmak ve yabancı yerlerde dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Beklediğinizden farklı çıkacak bir çevreden rahatsızlık duyacaksınız. Hoşnutsuzluğunuzu göstereceğiniz durumlar olacak, hatta bir kavga bile muhtemel. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni şeyler öğrenmek için değişik fırsatlarınız olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda sıkıştığınızı hissedebilirsiniz. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Farklı işlere yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdaki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Aşkta bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal konularda çatışma içinde olabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ufak tefek rahatsızlıklardan dolayı modunuz düşebilir. Zihinsel dinlenmeye ihtiyacınız var. Bir günlüğünede olsa dünya yansa umurunuzda olmasın.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli bir seyahat, proje veya eğitim fırsatı kapınızı çalabilir. Sanatsal işlerinizde olumlu etkiler altındasınız. Fırsatları gözden kaçırmayın ve anlık duygusal tepkilerinizi iyi kontrol edin.