Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

06 Kasım 2020 Boğa burcu yorumu

İlginç gelişmeler ve bazı karışıklıklar olabilir. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve ortaya çıkan karışıklıkları yapıcı davranarak çözebilirsiniz. İletişim ve haberleşmeler ile ilgili ortaya çıkan sorunları büyütmeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Ayrıca çocuklar, kardeşleriniz ve iş arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Tartışmalardan uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmalısınız. Dikkatinizi yükseltin ve işlerinizi planlayın. Çevrenizin saygı duyduğu kişilerin desteğini alacaksınız. Aslında şanslı olduğunuz bir dönem ve şansınızı iyi kullanın. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Önceden sizi kırmış olan biriyle bir iletişiminiz olacak; ne düşündüğünüzü ona söyleyecek ve onu sert bir şekilde uzaklaştıracaksınız. Bugün ilişkinizle yakından ilgilenecek ve sevgilinizin küçük değişiklikler yapmasını sağlayarak, onu biraz rahatsız etmeye çalışacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünü kendinize ayırmalı ve gereksiz tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Akşam saatleri daha aktif olabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Son günlerde aklınızı karıştıran bir takım sorunlardan zaferle kurtulacaksınız. Umulmadık yerden alacağınız bir mali destek sizi çok rahatlatacak.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para harcamalarınız artabilir. Alışveriş yapma ve sevdiğiniz insanla beraber hareket etme isteğiniz yüksek olacak. Uzak çevrelerde ve değişik ortamlarda anlaşılmaz olabilirsiniz.