Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

09 Kasım 2020 Boğa burcu yorumu

Yoğun duygular içine girebilir ve istekleriniz ile bağlantılı rüyalar görebilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir dönem. Farklı çevreler ve yabancı ortamlarda kendinizi rahat hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran durumun fırsata dönüştüğünü anlayabilirsiniz ancak şansınızı iyi değerlendirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik isteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirebileceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Bu arada olaylara ve hayata bakış açınız değişiyor. Sizin için değişim, dönüşüm zamanı... []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Birisi sizin iyi niyetinizden ve varlığınızdan fayda etmeye çalışacak. Kimin üzerine gitmeyi göze alacağınıza doğru karar verin. Sevgilinizle yapacağınız hararetli bir tartışmanın ardından, kendinizi geliştirme ve onun bu soğuk tavrını cezalandırmak için kendinize zaman ayırma isteği duyacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün planlarınızla ilgili teknik kısımları halledebilirsiniz. İşlerinizde daha özenli olmalısınız. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Mesleğinizle ilgili grup toplantılarına katılabilirsiniz. Sorumluluğunuzdaki işleri sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra rutin işlerinizi toparlamak için daha uygun olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedip güne keyifli başlayacaksınız. Geleceğe yönelik ideallerinizi gözden geçirebilir ve hayallerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için yeni stratejiler yapacaksınız. Gün içinde güçlü ve etkileyici kişilerle karşılaşabilir ve olaylara daha derinden bakabilirsiniz. Bu arada hayata bakış açınızın değiştiğini hissedeceksiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güne iş alanlarınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Bu alanlarda parasal destek görebilirsiniz. Görüşmek istediğiniz insanlarla bir araya gelebilir ve işleriniz üzerine konuşabilirsiniz.