Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

27 Kasım 2020 Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve ara vermiş olduğunuz işler ile ilgileneceksiniz. Almış olduğunuz sorumlulukları yerine getirirken fazla zorlanmayacak ve günlük işlerinizi bildiğiniz gibi sürdüreceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin kararlılığınıza şaşırabilir ve size karşı daha ciddi davranabilirler. Kalabalık ortamlar ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getiriyor. Yabancılarla iş birliği yapabilir ve karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz. Ancak projelerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. En azından bugün girişimde bulunmak için acele etmeyin. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız yükselmeye başlayacak. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Olayları zorlamayın ve limitlerinizi kabul edin. Denge ve uyum için zaman ayırın. Hatıralar sizi melankolik yapıyor. Olayları çok dramatize etmeden ve sizi üzen şeyleri şakaya vurarak bu dönemi atlatmaya çalışın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni anlaşmaların ve işbirliklerinin lehine işleyecek. Anlaşmaları sonuçlandırmak ve yeni iş ortakları ile irtibata geçmek için bu günden istifade edin. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Karşınızdaki kişileri daha iyi dinleyerek çok şey öğrenebilirsiniz. Önyargılı davranmadan hareket etmek en iyisi.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

KENDİNİZİ farklı bir statü alanı içinde çalışırken bulabilirsiniz. Şartlarınızı karşı tarafın istekleri doğrultusunda değerlendirin.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış çevre işlerinizle daha fazla ilgileneceksiniz. Özel hayatınızda sosyal çevrenizle güzel programlar devrede olurken, sevdiğiniz insanla parasal konularda aynı fikirleri paylaşmayacaksınız.26 KASIM 2016 BOĞA BURCU YORUMU Ortaklaşa para alanlarınızda oldukça esnek bir gün sizi bekliyor. İçinizden yükselen enerjinin etkisiyle gizemli olaylar ilginizi çekiyor. Dış ortamlarda etkili bir gün geçirebilirsiniz.25 KASIM 2016 BOĞA BURCU YORUMUSeyahatteyken tanıdığınız insanların üzerinizde değiştirici özellikleri olduğunu görebilirsiniz. İşinizde değişim ve dönüşümler devreye girecek.