Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

04 Aralık 2020 Boğa burcu yorumu

Biraz gergin ve isteksiz olabilirsiniz fakat sabah saatlerinde yapmanız gereken işleri planlayacak ve uygulayacaksınız. Yeni atılımlarda bulunmak isteyenler 5 Eylül ve sonrasını bekleseler iyi olur. Bu arada yapabileceklerinizden daha büyük beklentiler içine girmekten kaçının. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çok fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmayın. Hem kendinizi, hem de çevrenizi zorlamasanız iyi olacak. Bu arada parasal harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bu dönem çok kolay olmayacak. Modunuz değişken olacak ve olaylardan etkilenecek. Yıldızlar kayıtsız kalmanızı öneriyor. Sizi rahatsız edecek bazı haberler almanız muhtemel; bu haberlerin henüz biten bir ilişkiyle alakası olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün işinizden büyük bir tatmin duyacaksınız. Her şey kolay gelecek, hiçbir şey sorun olmayacak ve her görevi en iyi şekilde icra edeceksiniz. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendi duygularınızla daha barışık kalabilirsiniz. Uzaklardan, yeni insanlardan öğreneceğiniz şeyler olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Lüks düşkünlüğünüz diğer insanları sizden uzaklaştırabilir. Dostlarınızı eleştirmekten vazgeçmeniz iyi olur. Aksi halde yalnız kalma ihtimaliniz var.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzak çevrelerde veya dış ortamlarda vaktinizi geçireceksiniz ama zaman sizin için değerli, günlük yapmanız gereken işleriniz yüzünden etrafınıza kolay tepkiler verebilirsiniz. Sıkılganlıklarınızı iyi kontrol edin.