Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

05 Aralık 2020 Boğa burcu yorumu

Aniden ortaya çıkan gelişmeler düşüncelerinizi etkileyebilir ve değiştirebilir. Fakat duygularınızı ortaya koyarken aceleci davranmayın. Zaten sabahın erken saatlerindeki yoğun duygularınız ile birlikte ortaya çıkan korkularınız ile başa çıkmanız gerekecek. Fakat cesur ve güçlü bir tavır içinde bulunacaksınız. Sabırlı bir kararlılık göstermeyi başaracak ve sevdiklerinizin desteğini alacaksınız. İsteklerinizi ortaya koymadan önce tekrar gözden geçirebilirsiniz ve önem verdiğiniz kişilerin dikkatini çekecek ciddi konulara odaklanacaksınız. Sizin için hareketli bir gün ve enerjiniz giderek yükseliyor. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yorgun hissetmeyeceksiniz ve bu harika şeylere yol açacak. Sabır ve kararlık sayesinde beklenmedik, karlı sonuçlar elde edeceksiniz. Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yapabileceğiniz çok şey var ve kendinizi daha sorumlu hissedebilirsiniz. Hafta sonu olmasına karşın işlerle de ilgilenmek gerekebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İnsanlara yaklaşım tarzınız bugünlerde oldukça sert. Dostlarınızı kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Her alanda siz kendinizi kanıtlamış kişilersiniz. Abartıdan uzak durun.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyer ve iş hayatınızda çok çabuk gaza gelip hırslı yanlarınızla işlerinizi kolay organize edeceksiniz. Önsezilerinizi doğru kullanarak göz önünde olacağınız yerlerde doğru kararlar vermeye yatkınsınız.