Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

23 Aralık 2020 Boğa burcu yorumu

Bugün heyecanlı ve atak bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Bazı gelişmeler duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Fakat bugün iyimser duygular içinde olacaksınız ve ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Böylece karşılaştığınız olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Saygın çevrelerden alacağınız davet sizi heyecanlandıracak ve geleceğe yönelik eski isteklerinizi hatırlayacaksınız. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve dostlarınız ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilir ve onların ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bağırmayın ya da sesinizi yükseltmeyin; aynı şeyi biraz daha ılımlı olarak da elde edebilirsiniz. Sevgilinizden ilginç bir teklif alacaksınız ve bu sayede birlikteliği ve duygusal uyumu yakalayacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek. Harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Çalışanlar bir görevde yükselme şansını elde edecekler ve olumlu bir şekilde fark edilecekler. Terfi etme olasılığı var. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda aldığınız kararlar gündeminizi oluşturabilir. İşlerinizde istediğiniz ilerlemeyi sağlayacak gücü bulacaksınız. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde sağlığınıza dikkat edin. Öğleden sonra eşinizle ilgili konular gündeminizi değiştirebilir. Duygusal mücadelenizi otaya koyacağınız konularla ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Adalet ve merhamet duygularınız yoğun. Bazen bencil olmaya çalışsanız da haksızlık size göre değil. İster istemez olaylara dahil oluyor ve sorunları çözüyorsunuz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş konularında destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla yapacağınız planlarda güzel etkiler altında olabilirsiniz.