Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

28 Aralık 2020 Boğa burcu yorumu

Mantıklı ve kararlı bir tavır içinde olmanız gerektiğini biliyorsunuz ve gerçekçi tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de önemli kişileri etkileyeceksiniz. Aniden değişen olaylarla birlikte duygularınız da değişiyor ve bu arada düşünceleriniz derinleşebilir. Gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir ve geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Alıştığınız davranış biçiminizi değiştirmeyi başarabilirseniz, olaylar sizin istediğiniz yönde gelişebilir. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için çok gayret göstereceksiniz. Gelişmeler ağır olsa bile istediğiniz yönde olacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz./p> []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Size üzüntü veren bir durumdan kurtulacaksınız. Bugün ilişkinizle ilgili kararlar üzerine düşünün ve her ne pahasına olursa olsun iradenizi zorlamaktan kaçının.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda endişe duyacağınız süreçler yaşayabilirsiniz. Finansal konular gündeme gelebilir. Maddi anlamda yenilenme isteği içinde olabilirsiniz. Günün ikinci yarısında işlerinizi toparlamak için fırsatınız olacak. Hafta sonu için kısa yolculuklar organize edebilirsiniz. Yeni şeyler denemeye açıksınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaşamınızda yenilikler istiyorsunuz ama son zamanlarda bir çekingenliğiniz var. Bunun çelişkisini yaşayıp bir çok fırsatı kaçırabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eski sorunları gözden geçirmek için harekete geçin. Parasal konularda önemli sorumluluklar üstlenip bunların peşine düşebilirsiniz.