Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

05 Şubat 2021 Boğa burcu yorumu

İşlerinizi planlayacak ve sabırla çalıştığınız konu ile ilgileneceksiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik tarzınızı ve alıştığınız davranış biçiminizi değiştiriyorsunuz. Böylece sabır göstermiş olduğunuz konular ile ilgili gelişmeler yavaş olsa bile istediğiniz yönde olacak.Bugün alacağınız bir haber hayal gücünüzü uyandıracak ve inancınızı yükseltecek. Yeni atılımlarda bulunmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni stratejiler yapabilirsiniz ve güçlü kişiler ile ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Bugün çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. İletişim trafiğiniz hareketleniyor.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Nasıl çalıştığınızı inceleyen ve gördüklerinden memnun kalan bir üstünüz gayretinize hayran kalacak ve bundan bahsedecek. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay kişisel işlerinizi daha iyi ilerletebileceğinizi gösteriyor. Çaba sarfetmenizi gerektiren durumlar olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki insanları mutlu etmeye çalışmak yerine sizi mutlu etmeye çalışacak paylaşımcı dostlar edinin. Bu şekilde hayat sizin için daha kolay olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gitmeniz gereken yönü belirleyip kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Duygularınızın tahlilini başka bir güne bırakın. Kendi istekleriniz ve toplumun beklentileri sizi strese sokabilir.