Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

08 Mart 2021 Boğa burcu yorumu

İdeallerinizi gözden geçirecek ve geçmişte istediğinizden daha farklı istekler içinizde uyanacak. Ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve unutulmuş konular gündeme gelebilir. Evraklar, faturalar ve ihmal edilmiş konuları çözmek için yaptığınız araştırmalar sırasında eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz. Geçmiş günlerden konuşarak keyifli vakit geçireceksiniz. Bu arada duyacağınız bazı haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Farklı davranarak, kararlılığınız ve organizasyon becerilerinizle iş arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz. Yeni tanıştığınız bir kişiyle flört edecek ve zevkli giyim tarzınızı fark ettiğinden emin olacak kadar gelişme kaydedeceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün hızlı düşünebilmek size aniden ortaya çıkan durumlardan en iyi şekilde faydalanma olanağı sağlayacak. Aksi takdirde kârınız düşlediğiniz gibi olmayacak. Yükseleni Terazi burcu olan birçok kişi yeni bir işe girecek ve bu mali açıdan da memnuniyet verici olacak. Herkes için olmasa da bazıları için bu istikrarlı bir pozisyon olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eğitsel konularda farklı fikirler gündeme gelebilir. Ticari anlaşmalarda değişiklikler olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizde biran önce harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bazı konuları toparlamak için fırsatınız olacak. Yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Öğleden sonra ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı savunma yapacaksınız. Verici yönlerinizi olumlu yansıtabiliyorsunuz. Güven duygunuz gelişiyor.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki insanlara karşı anaç tavırlarla hareket edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bazı fikirleriniz uyuşabilir. Organizasyona dayalı işlerde kendinizi fikirlerinizle ortaya koyabilirsiniz.