Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

10 Mart 2021 Boğa burcu yorumu

Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Fikirlerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Duyduğunuz haberler ve karşılaştığınız olaylar kafanızı karıştırabilir. Bu arada daha önce almış olduğunuz bazı kararlarınızı değiştirmiş olabilirsiniz. Ancak kararlarınızı belirlemek için acele etmeyin ve dikkatinizi yapmanız gereken konuya odaklayın. Önemsediğiniz kişilerin fikirlerini değiştirmeye çalışmak yerine dikkatinizi isteklerinize yöneltin. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Biraz sabırlı olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durun...

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çok yükseklerde uçan bir patronunuza riskli bir yorumda bulunacaksınız. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Yükseleni Koç burcu olanlar belirsiz projeler için her şeyi riske edecekler. Yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızdaki koşullar gündeminizi meşgul edebilir. Bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Ailevi konularda yeni tutumlar belirlemeniz gereken koşullar oluşabilir. Kendi düşüncelerinizi ortaya koymaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konuları düzenlemek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sorumlu olduğunuz konularda eksikliklerinizi tamamlayacaksınız. Parasal konularda yeniden düzenleme yapabilirsiniz. İşlerinizi aceleye getirmek sorunlar yaratabilir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yuvanızda yapılması gereken işlerinizi toparlamak ve sıkıntı yaratan konuları geride bırakmak için uygun bir gün olacak. Güçlü insanların arkanızda durduğunu görebilirsiniz.