Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

13 Mart 2021 Boğa burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklamalısınız. Ancak kardeşleriniz, çocuklar veya arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onların sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Ayrıca sevdiğiniz ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve karamsar bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Saygı duyduğunuz kişilerin ilgisi ve desteği ile kendinizi iyi hissedeceksiniz. Dışarı çıkmak ve hareket halinde olmak karamsarlıktan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çok sevileceksiniz ve ilgi göreceksiniz. Bu durum size güç vererek, işlerinizde daha aktif ve iyi olmanızı sağlayacak. Evle bağlantılı konularda büyük bir anlaşmazlık yaşamanız muhtemel. Bu problemi çözün.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kısa yolculuklar ve daha çok hareket var. Yeni haberler de alabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşkta İletişim trafiğinizin hareketli olduğu bir gün ve projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içindesiniz. Sabırsız ve telaş içinde olabilirsiniz fakat dikkatli ve dirayetli davranacak, içinizden yükselen kuvvetli arzuyu denetim altına alacaksınız. Böylece planlarınızı uygulayabilir, projelerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Seyahatler ve yapacağınız araştırmalar keyfinizi yerine getirecek.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Bu hızlı sosyal çevre içinde sevdiğiniz kişiye veya varsa çocuğunuza vakit ayırmak çok kolay olmayabilir. Bu dönemde hassaslıklara açık olacaksınız, dikkat edin!