Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

14 Nisan 2021 Boğa burcu yorumu

Geri planda durabilir ve gelişmeleri izleyebilirsiniz fakat çevrenizin sizi görmesini ve önem verdiğiniz kişilerin sizi takdir etmesini bekliyorsunuz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir fakat kendinize olan güveniniz artıyor ve daha sakin davranmaya başlıyorsunuz. Bakış açınız değişiyor ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz. Bugün sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca güçlü dostlarınız ile görüşebilirsiniz ve yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve sağlığınıza özen göstereceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bu geçiş dönemiyle ilgili çok endişelenmeyin. Hayatın inişlerini ve çıkışlarını kabul etmeyi öğrenerek, tedbirli davranın. Sevgilinizle yapacağınız hararetli bir tartışmanın ardından, kendinizi geliştirme ve onun bu soğuk tavrını cezalandırmak için kendinize zaman ayırma isteği duyacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. İlk dekantta doğanlar katı olmak zorunda kalacaklar: biri onların iyi niyetinde istifade etmek isteyebilir. Protesto etmek için cesaretinizi toplamalısınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konularda sakinliğinizi korumanız gereken bir gündesiniz. Bazı konulara ani tepkiler gösterebilirsiniz. Olayları yönetmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular çalışma arkadaşlarınızla planlayabilirsiniz. Gün içinde işlerinizde eksik kalan kısımlarla ilgilenebilirsiniz. Günün ikinci yarısında finansal konularda değişiklikler yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sürekli hazır cevap halleriniz tepki çekebilir. Her kararınızı hızlı düşünüp çabuk uygulamamalısınız. Biraz yavaşlayın. Sağlığınız için hareketli yaşamı tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel ilişkilerinizde inatlaşmalarınız ve istekleriniz konusundaki ısrarınız bugün sizi zorlayabilir. İçinizde biriktirmediğinizde dışarı vurumunuz daha ölçülü ve kontrollü olabilir.