Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

30 Nisan 2021 Boğa burcu yorumu

Duygularınız yoğun ve derin... Önem verdiğiniz kişilerin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve kendinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayan durumlar karşısında itiraz etmeniz mümkün. Ancak kendinizi ve çevrenizdeki önemli kişileri zorlamasanız iyi olacak. Tabii kendinizin de rahatsız olduğu bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterebilirsiniz ve başarılı olabilirsiniz. Çünkü dostlarınız sizi destekleyecek. Özellikle sevdiğinizin ilgisi ve anlayışlı tavırları moralinizi yükseltecek ve geleceğe yönelik daha ciddi düşüneceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Maaşınızı, gelirinizi ve kariyerinizi etkileyecek önemli bir anlaşmayı karara bağlayacaksınız. Sevgilinize karşı çok inatçı ve kıskanç davranacaksınız. Limitler koymaya ve onun sizden bağımsız karar vermesini engellemeye çalışacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün gökyüzü sizden yana olacak; olumlu Astral akış yeni girişimleri doğuracak. Tadını çıkarın! Eğer girişimciyseniz gelecekte yapacağınız bir etkinliği düzenlemek için doğru bir zaman. Büyük başarıya ulaşacaksınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düşüncelerinizde daha yaratıcı ama aynı zamanda hassas olabileceğiniz koşullar var. Yakın çevrenizde ziyaretler, ailevi konular gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün mali anlamda güçlü dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yıldızlar, harekete geçmeden önce iyi düşünmenizi ve sakin olmanızı öneriyor. Sabırlı olun sıkıntılar bitecek.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız devreye girecek. Çevrenizdeki insanları korumak ve onlara kol kanat germek gibi etkiler içinde olabilirsiniz. Bu aralar düşünceleriniz sürekli değişiyor ve bu durum hayatınızı zorlaştırı- yor. Bugün sizin için oldukça keyifli geçecek.