Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

06 Mayıs 2021 Boğa burcu yorumu

Hanım arkadaş ve dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Daha doğrusu sizi yakından tanıyan dostlarınızın bildiği ve alıştığı davranışlarınızdan daha farklı davranabilirsiniz. Daha genç ve güzel görünmek için estetik alanındaki son gelişmeleri inceleyebilir ve farklı beslenme konularına ilgi duyabilirsiniz. Sanatçılar ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapan kişiler ilginizi çekecek. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Başkalarının talep ettiği bir iş görüşmesinde kendinizi arka plana atmayın. Daha iyi görevler almanız muhtemel. Silahlarınızı kuşanarak, atağa geçip, sevgilinize ilişkinizde beğenmediğiniz şeyleri söyleyeceksiniz. Tartışmaya girmekten kaçının.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çocuklarınızla ilgili işler sizi oyalayabilir. Gereksiz harcamalarınızı kısmalısınız. Hobilerinizle ilgili konularda daha yaratıcı olabilirsiniz. Bazı konularda risk almak için acele etmeyin. Gün içinde duygusal olarak dağınık hissedebilirsiniz. İşlerinize konsantre olmak kolay olmayabilir. İşlerinizin teknik kısımlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sosyal hayatta olayların ve konuşmaların görünen kısmına takılmayıp, sizin için ne anlam ifade ettiğini sorgulayın. Sıradan sohbetler bile bir şeyler katabilir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş uğraşılarınızın artması söz konusu olabilir. Bazı şeylerin güzel ve yolunda gitmesi sizi endişelendirmesin. Diğer insanlarla uğraşmak sizi ufak streslere itebilir.