Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

11 Mayıs 2021 Boğa burcu yorumu

Bugün olaylara çok farklı açılardan bakacaksınız. Bilincinizin derinliklerinden yükselen kuvvetli isteklerin zorlayıcı etkisinden uzaklaşıp daha makul ve yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Güçlü kişilerle iş birliği yapabilir ve yaşantınızda değiştirmek istediğiniz davranışlarınız ile ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Ayrıca bütçenizi aşan yatırımlarda bulunmayın. İsteklerinizi gözden geçireceğiniz bir gün. Moralinizi yükselten bazı gelişmeler olacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Düşünmeden hareket edeceksiniz; duygularınızın esiri olmamaya çalışın, hata yapmak ya da sonuçlarını ödemekten kaçınmak için dikkatli davranın. Çok benmerkezci davranacaksınız ve bu da sevgilinizi rahatsız edecek, birlikteliğinizi zorlayacak. Yıldızlar bu sorunu romantik bir yemek eşliğinde çözmenizi öneriyor.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal konularda kopukluklar olabilir. Daha fazla kendinize dönebilirsiniz. Eşinizle ilgili konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Parasal konularda ani değişikler yapmamaya özen gösterin. Yetenekli olduğunuz konularda kararlar alabilirsiniz. Gün içinde teknik konular sizi zorlayabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Söylentilere kulak asmıyor ve bildiğinizi okuyorsunuz. Özgür ruhlu kişiliğiniz sizi özenilen bir insan haline getiriyor. Herkes sizi seviyor ama aynı anda kıskanıyor.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ani düşüncelerden kaynaklı tepkilerinize dikkat edin. Bazı olayların arkasındaki nedenleri anlayabilirsiniz. Hayata bakışınıza uygun olarak hareket edeceksiniz. Bir seyahat sizi heyecanlandırabilir.