Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

28 Mayıs 2021 Boğa burcu yorumu

Duygularınızın değiştiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Rahat davranmak yerine başarılı olmak için kendinizi zorlayabilirsiniz ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Gün içinde meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar sizi rahatsız etse bile mantıklı davranacaksınız ve duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başaracaksınız. İş arkadaşlarınız ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Hayal gücünüzü yapıcı bir biçimde kullanabilirsiniz. Yabancılar ile ilişkileriniz sıcak olacak ve hoş fırsatlar ile karşılaşacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüzle yaşayacağınız bir anlaşmazlık yol değiştirmenize sebep olacak. Başka bir imkanınız yoksa tüm kapıları kapatmamaya çalışın. Uzun bir süredir çıkmayı istediğiniz kısa seyahati organize edeceksiniz ve sevgiliniz de size eşlik edecek.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek. Harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Çalışanlar bir görevde yükselme şansını elde edecekler ve olumlu bir şekilde fark edilecekler. Terfi etme olasılığı var.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizde daha fazla değişiklik gündeme gelebilir. Ziyaretler ve görüşmeler içinde fikir değiştirebilir, başkalarından etkilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Göz alıcı yaşam tarzından uzak bir hayat seçmeyi her zaman arzu etseniz de şartlarınız hareketli. Sevdiklerinizle birlikte olamamaktan yakınıyorsunuz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güne para işlerinizi hallederek başlamak isteyebilirsiniz. Yarım kalmış işlerinizi tamamlayacaksınız. Öğleden sonra iletişim trafiğiniz hızlanacak.