Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

30 Mayıs 2021 Boğa burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve iyi duygularınızın yükseldiğini hissedeceksiniz. Bu arada geçmişte yaşadığınız olaylara takılı kalmayın. Toplumsal konular ve yardım kuruluşları ile ilgilenebilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Yabancılar ile işbirliği yapabilirsiniz ve olaylara daha başka bir açıdan bakabilirsiniz. Hem saygın çevrelerin dikkatini çekeceksiniz, hem de isteklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek kişiler ile karşılaşacaksınız. Mantıklı ve çözümleyici tavırlarınız ile birleştirici bir tutum içinde olabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız kişilerin davranışları fikirlerinizi değiştirebilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bu dönem çok kolay olmayacak. Modunuz değişken olacak ve olaylardan etkilenecek. Yıldızlar kayıtsız kalmanızı öneriyor. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde iletişimin yoğun olduğu zamanlar olabilir. Yakın çevrenizdeki ilişkilerden etkilenebilirsiniz. İşlerinizi ilerletebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde zorlanmalar olabilir. İlerleyen saatlerde ailevi konular gündeminizi oluşturabilir. Başkalarından alacağınız destekleri doğru kullanmanızda fayda var. Emlak ile ilgili işlerle ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yapamadığınız ödemeler canınızı sıkıyor. Bu ödemelerinizin yoluna girmesi için fuzuli harcamalara son verin. Sevdiğiniz kişi ile fazla tartışmayın.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda problemler oluşabilir. Borç almayın, borç vermeyin, riskli yatırımlardan kaçının. Para dengenizi oluştururken bazı engeller oluşabilir.