Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

02 Haziran 2021 Boğa burcu yorumu

Büyüklerinizin ve önem verdiğiniz kişilerin desteği ile endişelerinizden uzaklaşacak ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Şimdilik gelişmeleri izleyin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için olayları akışına bırakın. Ayrıca bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin. Karşılaştığınız bazı sorunlar, alışkanlıklarınız nedeniyle ortaya çıkmış olabilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Sevgiliniz sıradan, günlük etkinliklerden sıkılmış gibi duruyor ve sizinle birlikte dışarı çıkıp, yeni arkadaşlar edinmek, hatta biraz da aylaklık etmek istiyor!

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ani kararlardan kaçınmalısınız. Riskli işler sizi zor durumda bırakabilir. Gün içinde eğitsel konularla ilgilenebilirsiniz. Duygusal konular ön plana çıkabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. İş hayatınızda mücadele etmeniz gereken konular gündeminizi etkileyebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaşamınıza güzellik katmak size iyi geliyor. Ufak bir dekorasyon değişikliği bile havanızı değiştirebilir. Sizin için aşkta güven önemli olsa da bazen macera arayabiliyorsunuz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Başkalarının kaynaklarında üstlendiğiniz sorumluluklar size kuvvetli ilişkiler sunacak. Alacağınız haberler aile hayatınızda coşkunuzu artırabilir.